Хто став «Жінкою року» в Херсоні?

У Херсоні відбулася премія «Жінка року-2017». Переможниць нагороджували у великій залі музичного училища.

Кількість номінанток виявилася рекордною — півсотні. За словами організаторів, двох громадських активісток, ініціативу яких підтримали Херсонська міська рада та обласне управління культури, тих, кого варто нагородити, визначали за листами. Протягом двох місяців на електронну скриньку, адресу якої розмістили в соцмережах, люди надсилали пропозиції з прізвищами претенденток на премію «Жінка року».

Кандидатів обирали серед представниць слабкої статі, які досягли успіху в тій чи іншій сфері, займаються громадською діяльністю, беруть участь у благодійних проектах.

Серед нагороджених немало відомих на Херсонщині волонтерок, котрі допомагають бійцям АТО: Галина Уманець, Наталя Бреус, Наталя Возаловська, Ольга Цілинко, а також патріотична поетеса-пісняр Тетяна Князева.

Премією «Жінка року» відзначено і голову Фонду «Захист» Ларису Польську, керівника громадської організації «Сонячні діти» Ірину Ханікову, голову Благодійного фонду ім. О. Береша та засновницю міжнародного турніру зі спортивної гімнастики його пам'яті Світлану Береш.

Премію «Жінка року» отримала Еліко Маркелія. Відома на Херсонщині благодійниця допомагає інвалідам та дітям сиротам.

Організувала популярний кулінарний проект для школярів, профінансувавши поїздку переможця на майстер-класи шеф-кухарів відомих ресторанів у Грузії. А ще — постійно допомагає воїнам АТО, навіть продала оснащення з власного ресторану, а виручені кошти відправила на потреби захисників.

Серед номінанток премії — представниці різних професій, здебільшого, жінки, котрі завдяки своїй громадській позиції стали давно відомими в Херсоні, хоча були й зовсім молоді представниці прекрасної статі, імена яких поки що не на слуху.

Найзворушливішим моментом церемонії стало оголошення про нагородження премією тих, кого з нами вже нема...

Посмертно на «Жінку року» номінували Валентину Крицак, котра вистояла Майдан, до останнього допомагала військовим і померла від раку, а також захисницю тварин, активістку Олену Югай, яка цього року загинула в ДТП...

Дипломи за цих двох жінок, які були і залишаються прикладом людської небайдужості й позиції справжнього громадянина своєї країни, отримали їхні родичі. Люди у залі встали і аплодували.

На жаль, глядачів виявилося небагато, зала була напівпорожньою. Можливо, про премію «Жінка року» мало хто знав, а, можливо, далися взнаки вихідні.

Марина САВЧЕНКО
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів