Співаковський: Маємо прийняти рішення в питанні фінансування коледжів і технікумів

Про це під час Погоджувальної Ради зауважив народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка»,Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки Олександр Співаковський.


«Багато кваліфікованих українців виїжджають з України, це вже не секрет ні для кого. І тут, маємо усвідомити, що такий міграційний потік молоді послаблює нашу країну. Технікуми і коледжі, профтехосвіта, університети – це останнє «сито», яке ще затримує молодь у нас в Україні.

Якщо ми приймаємо бюджет з тим, що технікуми і коледжі з першого січня 2018 року будуть передані на фінансування до місцевих бюджетів, то ми ще більше поглиблюємо кризу міграції нашої молоді. А наш комітет одноголосно запропонував модель, за якою з першого січня до першого липня залишається фінансування технікумів через держбюджет. А з першого липня технікуми і коледжі мають можливість обирати фінансування чи через держбюджет чи через місцевий бюджет....», – підкреслив парламентар.

«Прийняття бюджету в нинішньому варіанті може призвести до катастрофічних наслідків. На моє переконання, це буде велика помилка Уряду. Отже, я прошу бюджетний комітет прийняти рішення, з урахуванням наших пропозицій в питанні фінансування коледжів і технікумів», – резюмував Олександр Співаковський.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів