Херсонський губернатор радить всім відвідати передову

Херсонський губернатор радить всім відвідати передову
Вчора, в перший день зими голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв відвідав підшефну 57-му бригаду на передовій в зоні АТОта доставили їм усе необхідне, щоб полегшити умови зимової служби для наших захисників: привезли електрогенератори, медикаменти, продукти харчування та інші речі.

Бійці нашоі 57-мої бригади щодня несуть службу у важких умовах на передовій, щоб ми з вами мали можливість зустріти новорічні свята у мирі та сімейному колі. А значить наш владний та громадський обов'язок - підтримати наших захисників.

Дякую за участь у цій поїздці нашому капелану Сергію Чудинович та депутату Херсонської обласної ради Ігору Йосипенко. Отець Сергій традиційно доставив на фронт Слово Боже, а депутат фракції БПП Ігор Йосипенко - гостинці від земляків з Бериславського району.

Раджу всім відвідати передову, щоб усвідомити завдяки кому тримається сьогодні держава, а також на власні очі побачити до чого призводить «руський мір», з яким сьогодні знову починають загравати деякі політичні сили.

Не забувайте, що в країні йде війна за нашу з вами незалежність, і пам'ятайте, що наше майбутнє захищають сьогодні прості херсонські хлопці, - зокрема, з нашоі 57-Ї бригади.

Від імені всієї Херсонщини передали сьогодні допомогу та привітання для бійців на фронті. А від імені наших воїнів передаємо вітання всім землякам на Херсонщині, - повідомив Андрій ГОРДЄЄВ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів