Учні ШГП дізнались про свої права

В четвер, 30 листопада, в НВК"Школа гуманітарної праці" в рамках проекту "Ми поділяємо європейські цінності" відбувся семінар "Я маю право".

Його провели координатор проекту Наталія Шальнова та представники Головного територіального управління юстиції в Херсонській області Марчук Олена Ігорівна та Бедюжна Олександра Олександрівна.

Учні прослідкували історію права: від зародження на українських землях до сучасності .Учасники семінару переглянули фільм "Законодавство на варті прав дитини". Після перегляду дізналися, що, на жаль, багато дітей не знають своїх прав та обов'язків.

Разом з учнями розглядалися різноманітні життєві ситуації. Юні правознавці визначали оптимальні моделі поведінки, коли порушуються їхні права.

Завершенням семінару стала вікторина "Я маю право". Учні продемонстрували глибокі знання, ерудицію та кмітливість. Під час семінару юні правознавці дізналися, як не допустити порушення своїх прав, як правильно поводитися, коли їх порушують, до кого звертатися за допомогою.

За матеріалами НВК «ШГП»

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів