У Херсоні на мітинги та фестивалі - майже 2 мільйони

На офіційному сайті Херсонської міськради опублікували проект рішення, яким пропонують депутатам затвердити міську програмукультурно-мистецьких заходів на 2018 рік.

Її бюджет – 1 млн 195 тис 32 гривні. Хоча в документі сказано, що додатково необхідно ще 700 тисяч 168 гривень. Проте, де їх брати – нічого не сказано.

Також у Програмі зазначили, що при її розробці врахували пропозиції від міських громадських організацій, навчальних і культурно-мистецьких закладів.

Отже, на відзначення державних і професійних свят місто може витратити майже 441 тисячу гривень. Хоча розробники програми вказали, що реально необхідна сума – майже 575 тисяч. На що підуть кошти?

Наприклад, мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у лютому коштуватиме 12 тисяч, стільки ж піде на «Шевченківські дні». А от на заходи до Міжнародного жіночого дня пропонують витратити всього 3 тисячі гривень.

Урочистий мітинг, концертна програма, інші заходи до Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що відбудуться 8 та 9 травня, оцінили в 50 тисяч. Таку ж суму передбачили на відзначення Дня Незалежності в Херсоні.

Музично-літературна програма до Дня української писемності та мови коштуватиме 40 тисяч. А на марафон «Милосердя та Єдності» до Міжнародного дня людей з інвалідністю планують витратити 50,5 тисячі гривень.

Які ж фестивалі та культурні заходи пропонується підтримати?

Традиційний «Острів Різдва» затягнув на 45 тисяч, Масницю Херсон святкуватиме за 17800 грн.

Ще на 300 тисяч гривень пропонують підтримати Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії».

Міжнародна літня школа образотворчого мистецтва для обдарованих дітей коштуватиме більше 50 тисяч гривень.

На саме святкування та фестивалі, які заплановані в рамках Дня міста, необхідно більше 600 тис грн.

Премія «Людина року» потребуватиме фінансування в 50 тисяч, трохи більше на премію «Дитина року».

На святкування новорічних свят напередодні 2019 року пропонують передбачити в бюджеті більше 125 тисяч гривень. І ще 92 тисячі піде на монтаж і демонтаж новорічної ялинки.

Олена ПІМЕНОВА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів