У Херсоні тарифи скачуть чи не щотижня

Визначення тарифу на проїзд у громадському транспорті для херсонців перетворюється на безкінечний «серіал» із присмаком скандалу.

Протягом лише кількох останніх тижнів ціна квитків змінювалася тричі — такого немає в жодному місті України!

Спочатку вартість поїздки в автобусі збільшили з 3 до 5 грн., а в тролейбусі — з 1,25 до 2,5 грн. Потім через суд громадські активісти домоглися повернення до старої ціни. Затим міськвиконком знову узаконив її збільшення, але депутати міськради ухвалили рішення повернутися до попередніх ставок, що спричинило страйк маршруток.

Потім той же Херсонський міськвиконком узгодив, що квитки в пасажирських автобусах мають коштувати 4 гривні, а в тролейбусах — ті ж 2,5 грн.

При цьому годі говорити про якесь економічне обґрунтування тарифної політики: фірми-перевізники надають розрахунки, згідно з якими собівартість поїздки в міських автобусах коливається в межах від 5 до 9 гривень.

Городяни, до речі, погоджуються, що ціна квитків також має залежати не від чиновницьких примх, а винятково від особливостей маршруту.

За матеріалами "Голос України"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів