Співаковський про роботу своєї громадської приймальні у Херсоні

Неділя, саме час підбити підсумки тижня, що минає. Мабуть, найважливішою його подією стало надходження на рахунки ОСББ міста коштів, заборгованих їм державою за компенсації по субсидіях.

Кошти надійшли наприкінці тижня, причому - в повному обсязі, і за весь період до вересня включно. Тобто, найболючіше питання нам нарешті вдалося вирішити. Проте голови ОСББ звертаються до моєї громадської приймальні не тільки щодо наявних проблем, а й за юридичними консультаціями.

Минулого четверга, наприклад, мій помічник Олексій Саковніч на запрошення одного з ОСББ Дніпровського району був присутнім на їх зібранні. У ОСББ виникли непорозуміння із підприємцями і орендарями, які займають перші, нежитлові, поверхи в будинках цього ОСББ, проте категорично відмовляються сплачувати внески на їх утримання.

На зустрічі було надано консультацію по цій ситуації, крім того, було запропоновано виступити медіатором у цьому спорі задля «мирного» вирішення питання без суду.

Щодо інших, більш глобальних проблем мешканців міста, то разом із моєю командою продовжуємо тримати на контролі і ситуацію із протиправною діяльністю елеватора в Монастирській Слободці, і те, як просувається вирішення проблем з водопостачанням та освітленням у пров. Донському. Можу сказати, що по кожному з цих питань вже є певні зрушення.

Мушу зазначити, мешканці Херсона продовжують активно звертатися до моєї громадської приймальні. На мій погляд, це є проявом довіри. Так, протягом минулого тижня надійшло 14 звернень, чотири з яких були колективними.

Більшість проблем, із якими звернулися за допомогою люди, виникли через бездіяльність міської влади та поліції. По кожній ситуації будемо розбиратися і готувати відповідні запити.

А от щодо питання підвищення пенсій для військовослужбовців та колишніх працівників силових структур, яке також було порушено в одному із звернень, на нього можу відповісти вже зараз.

Згідно тієї інформації, що маю від Уряду, осучаснення та перерахунок зазначених (спеціальних) пенсій відбудеться з 1 січня наступного року. Вже найближчим часом, до 1 листопада, у Верховній Раді має бути зареєстрований відповідний законопроект, - запевнив Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

P.S. Користуючись нагодою, хотів би нагадати херсонцям: моя громадська приймальня працює щочетверга, з 13:00 до 15:00 за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, буд. 39-А (тел. 49-60-09).

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів