Херсонська «зелена школа» виграла проект з енергоефективності

Як повідомила директор Антонівської "Зеленої школи" Галина Лугова, виграний проект з енергоефективності вартістю 9000 євро- означає заміну звичайних ламп у приміщенні старого корпусу школи на лед-лампи.

В рамках реалізації проекту "Школа Енергії 2.0", який було організовано "Енергоефективні міста України", за підтримки проекту "Створення Енергоефективних Агенств в Україні", що впроваджувалися компанією GIZ за дорученням Федерального Міністерства Довкілля, Охорони Природи, Будівництва та Безпеки ядерних реакторів Німеччини.

Директор Антонівської "Зеленої школи" №21 Галина Лугова, за підтримки технічного експерта Андрія Баруліна, написали проект з енергоефективності на заміну звичайних ламп у приміщенні старого корпусу на лед-лампи. Вартість проекту 9000 євро!

«Ми перемогли, посіли 1 місце! 27.10.17 вантаж з лампами прибув до школи! Велика подяка команді школи "Енергоменеджерів" під керівництвом Дубовик Ганни Олександрівни, які продовжують просвітницьку роботу серед дитячих садочків, шкіл, підприємств, населення стосовно заощадження природних ресурсів!


Нагадаю, що 3 учнів з учасників команди Березинська Олександра, Волинець Юлія, Кулик Олександр за рахунок грантових коштів компанії GIZ відпочивали влітку впродовж 12 днів у Карпатах!

Щиро дякую вчителям, батькам за допомогу з розвантаження цінного виграшу! Дякую Юрію Геннадійовичу Рожкову, Голові Піклувальної Ради нашого закладу за організацію доставки вантажу!

Попереду ще тиждень монтувальних робіт - заміна старих ламп на нові! Чекаємо на участь батьків у цьому процесі! Наша школа - одна, єдина, дружня сім'я, де все задля дітей ми робимо разом!», - повідомила Галина ЛУГОВА.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів