Андрій Гордєєв: Наше завдання розвивати футбол серед молоді Херсонщини

У четвер, 26 жовтня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, у ході робочої поїздки до районів області, відзначив футболістів команди «Водовод» Іванівського району.

Так він разом з представником комітету з розвитку професійного футболу, Федерації футболу Херсонської області Юрієм Сердюком відзначили кубком кращого захисника, гравця команди «Водовод» Олексія Борідка.

Під час вітального слова очільник області Андрій Гордєєв зазначив: «Наше завдання розвивати футбол серед молоді в області. І ми будемо цьому сприяти: відкривати спортивні майданчики, розвивати футбольну інфраструктуру, а також залучати до спорту дітей».

Окрім цього, пам'ятними медалями Федерації футболу Херсонської області було нагороджено всіх гравців іванівського аматорського клубу «Водовод» (2 групи).

За традицією, Андрій Гордєєв вручив вчителю фізичної культури Іванівської гімназії Віталію Лежнюку футбольні м'ячі для дитячих футбольних команд.

Елеонора ГУСЬКОВА

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів