Доступні ліки – генічанам

У Генічеському районі Херсонщини програмою «Доступні ліки» користується майже 10 тисяч мешканців Генічеського району.

Станом на сьогодні 7 аптек Генічеського району долучилися до урядової програми "Доступні ліки". Це означає, що більшість пацієнтів можуть отримати ліки за рецептом від лікаря від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу чи бронхіальної астми, що входять до програми, безкоштовно чи з незначною доплатою у 4 аптеках м.Генічеськ:

ТОВ «Центральна аптека» пр. Миру, 64

Федорівськаприватна аптека пр.Миру,28

ФОП «Дурсунов К.» – пр.Миру, 145

25 жовтня долучилася ще одна аптека – ФОП «Жасімов Ф.Б.» – м.Генічеськ, провул.Казакова,4

А також 3 аптеки у сільській місцевості:

с. Новогригорівка – ФОП «Чопурян Л.С.»

смт Новоолексіївка – ФОП «Зіадінов І.Д.»

с.Щасливцеве – ФОП «Дурсунова Е.»

Існує позитивна динаміка щодо використання коштів, виділених на програму. Загалом аптеки вже відпустили ліки майже за 29 тисяч рецептів та отримали відшкодування у розмірі майже 700 тис. гривень, що становить 99,7% від загальної суми виділених на програму коштів.

Генічеська районна рада

P.S. Нагадаємо, що серед засадничих принципів програми "Доступні ліки": відшкодування на рівні амбулаторної ланки, лікування захворювань, що відносяться до пріоритетних станів ВООЗ, відшкодування виключно за рецептом, який виписує лікарі з зазначенням діючої речовини, відшкодування за найдешевшою ціною, що зумовлює конкуренцію між виробниками та встановлення референтних цін на рівні сусідніх країн.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів