Розпочато атестацію посадових осіб Дніпровської районної ради

Відповідно до розпорядження голови районної ради з 24 жовтня 2017 року у виконавчому комітетіта інших виконавчих органах Дніпровської районної у м. Херсоні ради розпочато атестацію посадових осіб органу місцевого самоврядування.

Атестація проводиться з метою підвищення ефективності діяльності посадових осіб місцевого самоврядування один раз на 4 роки, під час якої оцінюються результати роботи, ділові та професійні якості, виявлені працівниками при виконанні обов'язків.

Атестації підлягають посадові особи усіх рівнів, у тому числі ті, які внаслідок організаційних змін обіймають посади менше ніж один рік, якщо їх службові обов'язки не змінилися.

У період між атестаціями проводиться щорічна оцінка виконання посадовими особами покладених на них обов'язків та завдань.

Загалом цього року атестуванню підлягає 18 посадових осіб виконавчого комітету , 38 управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у м. Херсоні ради.

Прес-служба виконавчого комітету
Дніпровської районної у м. Херсоні ради

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів