З початку року на Херсонщині поліцейські розшукали 235 дітей

З початку 2017 року на Херсонщині працівники поліції розшукали 235 дітей, які втекли з дому, будинків сімейного типу або інтернатів.

225 неповнолітніх поліцейські знайшли упродовж доби. Усіх повернули батькам або опікунам.

Лише за минулу добу працівники відділу ювенальної превенції знайшли одразу 4-х неповнолітніх віком від 13 до 16 років, які втекли з дому. Причинами втеч підлітків стали різні обставини. Один з хлопців схильний до бродяжництва та за цей рік 7 разів тікав з дому, 13-річна дівчина проводила час зі своїм коханим і вимкнула телефон, двоє інших хлопців гуляли з друзями.

Варто зазначити, що у трьох випадках батьки не одразу повідомили про зникнення дітей. А через 2-3 доби, тому що вважали, що діти нагуляються і повернуться додому самі. В результаті, неповнолітніх втікачів знайшли поліцейські і повернули батькам.

Шановні батьки! Велике прохання контролювати місцезнаходження ваших дітей, їх коло спілкування у школі, на вулиці та у соцмережах. Якщо ваша дитина вчасно не з'явилася вдома та не виходить на зв'язок, не зволікайте, а негайно звертайтеся у найближчий відділ поліції або за номером «102».

Ірина АТАМАНЕНКО

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів