Херсонський театр невдовзі порадує глядачів прем’єрою

У Херсонському академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша, попри насичений театральний графік, розпочалась робота над майбутньою прем’єрою.

До Херсону завітала молода режисерка з Києва – Анна Козирицька, яка розпочала роботу над п’єсою Олександра Марданя «Лист очікування». 12-го жовтня відбулась перша зустріч режисера з акторами та читка п’єси. Прем’єра мюзикла планується на кінець листопада. Головна тема майбутньої вистави – кохання. «Кохання – вічне. Проходить час, роки, міняється влада, все міняється, залишається лише кохання. Це сенс людського існування.

Ми забуваємо, що не дивлячись на те, що у нас війни, ми постійно щось ділимо, ми женемось за грошима, а насправді саме найцінніше – це наші кохані люди.

Кожна людина хоче бути коханою, хоче кохати, хоче щастя, але не кожна для цього щось робить. За своє щастя треба боротись, над своїм щастям треба працювати. Попелюшка – чудовий тому приклад. Вона стала принцесою і щасливою тільки тому, що вона дуже багато працювала. Щоб мрії збувались теж потрібно докладати зусилля, робити вчинки, заради кохання треба робити вчинки», привідкрила завісу майбутньої прем’єри режисер Анна Козирицька.

Незважаючи на те, що Анна Козирицька живе і працює в Києві, у Херсонському театрі ставитиме виставу вже вдруге, адже саме тут пані Анна створювала свою дипломну роботу «Дзвінок з минулого». «У кожної жінки є перший чоловік, а у мене є перший театр – Херсонський. По-перше – це моя батьківщина, я тут народилась, вивчилась, тому тут працювати мені завжди приємно», - зізналась режисер.

Тож, як буде просуватись робота над новою виставою – дізнаєтесь незабаром!

Еліза СОЛОДКА

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів