Херсонські депутати зустрічали «Потяг єднання "Труханівська Січ"»

До Херсона вже втретє прибув «Потяг єднання», головною метою якого є об'єднання України через народну дипломатію, а це понад 40 учасників акції, серед яких волонтери та діти з різних регіонів.

Розпочалась програма перебування їх в нашій області зі спілкування з секретарем Херсонської міської ради Оленою Урсуленко та представниками депутатського корпусу Оленою Мазур, Денисом Бердником та Юрієм Климентенко.

«Те, що ви робите, дуже потрібно нашій державі. Нам, як ніколи, потрібна згуртованість. Херсонщина влітку традиційно приймає дітей з родин воїнів АТО зі всієї України, а наші діти їдуть на Західну Україну, взаємодія є. В єдності наша сила, а молодь – це та рушійна сила, завдяки якій країна розквітає», - прокоментувала секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Ініціатива «Потягу єднання» належить громадській організації «Труханівська Січ» (за назвою острова поблизу Києва). З початком подій на Сході волонтери за підтримки Президента України та «Української залізниці» курсують між півднем та північчю, заходом і сходом країни, знайомлять молодих людей з іншими містами, їх історією та культурою, але головне – дають можливість спілкуватись з ровесниками. Дорослих вражає, як швидко молодь знаходить спільну мову.

«Діти менш заангажовані, аніж старші люди. Вони швидко адаптуються у інших містах. На одному з «Потягів єднання» ми вирішили познайомити дітей з Донеччини із західними областями України. Були певні побоювання, але вони були марними. Учасники потягу швидко зійшлись зі своїми ровесниками, пройнялись патріотизмом», - розповів представник «Потягу єднання» Микола Бондар.

Відмітили гості Херсонщини надзвичайну активність в нашому місті волонтерських організацій. ГО «Труханівська Січ» вийшла з ініціативою до 100-річчя Бою під Крутами організувати спортивні змагання між дитячими командами зі всіх міст України. Тож до цього часу потрібно сформувати і групу, яка представлятиме Херсонщину на всеукраїнських змаганнях.

Сьогодні представники "Потягу Єднання" відправились на Джарилгач до Скадовська, де урочисто закриють до весни волонтерський опорний пункт "Душа Півдня", який працював понад місяць.

Ганна СОКОЛЕНКО

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів