Херсонська бібліотека перемогла у всеукраїнському конкурсі!

Наприкінці вересня, до Всеукраїнського дня бібліотек, Українська бібліотечна асоціація оголосила результати конкурсу «Бібліотека року 2017».Серед переможців і Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. Лавреньова!

Конкурс «Бібліотека року» організовується та проводиться Українською бібліотечною асоціацією спільно з Міністерством культури України щорічно з метою підвищення престижу бібліотек у суспільстві, ролі бібліотек у соціокультурному та інформаційному просторі країни; стимулювання творчої ініціативи бібліотек України у наданні безперешкодного доступу до інформації та підвищенні якості бібліотечно-інформаційного обслуговування користувачів на умовах оперативності, доступності, комфортності; та визначення кращих інновацій у галузі бібліотечно-інформаційних технологій, ідей, що сприяють ефективній роботі українських книгозбірень.

Цього року бібліотеки, які приймали участь у змаганні, оцінювало авторитетне журі, членами якого стали: Мозгова Лариса Анатоліївна - заступник директора з наукової роботи Житомирської обласної бібліотеки для дітей, член Президії УБА; Тверда Тетяна Василівна - директор Центральної бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького м. Миколаєва; Романюк Ольга Іванівна - директор Публічної бібліотеки імені Лесі Українки м. Києва; Савенкова Людмила Василівна - директор Наукової бібліотеки Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова; та Лагута Людмила Вікторівна - головний бібліотекар науково-методичного відділу Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого.

Перше місце та почесне звання «Бібліотека року 2017» отримала Централізована бібліотечна система для дорослих м. Львова за проект «URBAN бібліотека», ІІ місце посіла Бердичівська центральна міська бібліотека, Житомирська області за проект «М-ФОРМАЦІЯ».

Бронзовим призером стала Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. Лавреньова! Нашу бібліотеку нагородили за проведення обласної патріотичної акції «Герої ХХІ століття».

Ця акція присвячена героям Херсонської області, учасникам бойових дій на сході України. У рамках акції з 18 лютого по 12 жовтня 2016 відбувалися різноманітні заходи: зустрічі з учасниками бойових дій, вечори пам'яті та вшанування, виставки портретів Героїв, присвячення віршів, оповідань воїнам та багато інших. Переможцем в обласній патріотичній акції «Герої XXI століття» було визнано Каланчацьку центральну районну бібліотеку.

Бібліотеками цього району було проведено великий комплекс заходів: зустрічі з Героями АТО та їх рідними, вшанування пам'яті загиблих Героїв, збір інформації про учасників АТО, створення папки – досьє «Учасники АТО», картотеки «Учасники АТО – наші земляки», статті в ЗМІ, створення сторінки у всесвітній мережі Інтернет «Герої XXI століття», а також відео-роліку «Герої світла» про Героїв АТО.

Підсумком акції «Герої ХХІ століття» стало створення веб-ресурсу «Херсонщини мужні сини», створеного на сайті бібліотеки ім. Б. Лавреньова. Тут можна знайти інформацію про всіх загиблих воїнів Херсонської області.

Наталя РОЖКОВАН

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів