У Херсоні - спортивні змагання

Вже традиційно двічі на рік Херсонський державний університет збирає своїх найкращих спортсменів та їх вболівальників на День спорту. Тож і цього року 5 жовтня молодь нашого навчального закладу долучилася до спортивного заходу, аби позмагатися за звання найспритніших та найсильніших.

Варто зазначити, що організатори – спортивний клуб ХДУ – змінили формат заходу. І цьогоріч оцінювання фізичної підготовленості молоді нашого навчального закладу проходитиме протягом тижня: студенти І-ІІ курсів покажуть свої спортивні здобутки під час запланованих навчальних годин, а ІІІ-VІ курсів змагатимуться згідно встановленого графіка.

На урочистому відкритті змагань перед студентською молоддю виступили проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи Наталія Тюхтенко, проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергій Кузнецов та керівник спортивного клубу ХДУ Валерій Гунченко. Вони побажали учасникам та вболівальникам міцного здоров'я, успіхів і, звичайно, перемог.

З програмою змагань присутніх ознайомив головний суддя та заступник голови спортивного клубу ХДУ Олександр Еделєв. Він зазначив, що цьогоріч до неї увійшов вже традиційний крос пам'яті О.В.Мішукова, змагання з шахів та скелелазіння. А 12 жовтня у фінальний день відбудеться гра у футбол та волейбол.

Прес-центр ХДУ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів