Херсонська бібліотека організувала свято

Наприкінці вересня держава відзначає Всеукраїнський день бібліотек. Наша книгозбірня щорічно долучається до святкуваннята проводить цікаві заходи для своїх користувачів. Саме тому книгозбірня організувала свято «Вас вітає Книголенд».

Саме цього року Гончарівка відзначила ще і свій 145-й день народження. Тож на учасників чекала насичена програма. Вони більше дізналися про історію книгозбірні, переглянули відеоролики, прослухали цікаві факти про книги та бібліотеки.

Кожен бажаючий міг взяти участь у експрес-вікторині та отримати призи від центру «Вікно в Америку». Прикрасили захід концертні номери від солістів вокальної студії «Унісон», народного художнього колективу, ансамблю танцю «Візерунок», а також від колективу «Гармонія» Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

Для користувачів також була відкрита фотозона, де кожен міг сфотографуватися з креативними бібліотечними інсталяціями.

Свято «Вас вітає Книголенд» відвідали студенти Херсонського політехнічного коледжу, Херсонського морехідного училища рибної промисловості, учні спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів та активні користувачі бібліотеки.

Херсонська обласна наукова бібліотека імені Олеся Гончара

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів