До наукової еліти ХДУ прибуло!

Вчора, 3 жовтня, у Херсонському державному університеті відбулися загальні збори аспірантів та докторантів першого року навчання.

За результатами вступної сесії до аспірантури та докторантури ХДУ зараховано понад тридцять перспективних науковців.

На початку урочистого заходу до присутніх звернувся проректор з наукової роботи Сергій Омельчук. Він зазначив, що цією зустріччю розпочинається низка заходів, присвячених 25-річчю аспірантури в межах відзначення 100-річного ювілею Херсонського державного університету.

Від імені ректорату до новоспечених аспірантів та докторантів з настановами звернулася проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи Наталія Тюхтенко. Вона щиро привітала їх із вступом та побажала плідної роботи й творчої наснаги. Також Наталія Анатоліївна закликала науковців наполегливо працювати, аби своїми роботами прославити наш навчальний заклад.

Надалі Н.Тюхтенко разом із завідувачем відділу аспірантури та докторантури ХДУ Олександрою Штепенко вручили посвідчення аспірантів та докторантів Херсонського державного університету.

Продовжуючи захід, С.Омельчук наголосив: «Отримавши перепустку у майбуття, протягом чотирьох років пліч-о-пліч з вами будуть наукові керівники. І сьогодні до їх корпусу входять досвідчені вчені, визнані не лише у Херсонському державному університеті та в Україні, а й за її межами». Він представив аудиторії присутніх науковців, які мають значний арсенал наукових здобутків, є керівниками наукових шкіл, мають тісні зв'язки з провідними вишами. І, звертаючись до аспірантів, додав: «Сподіваюсь, що з такими потужними науковими керівниками, ви успішно досягнете своєї мети».

Від корпусу наукових керівників зі словами привітань до науковців звернувся декан факультету біології, географії і екології Ігор Пилипенко.

Також у ході зустрічі презентації своїх наукових досліджень представили аудиторії одні з найкращих аспірантів. Так, Валерій Дармостук ознайомив присутніх з ліхенофільними грибами степової зони України. Про формування природознавчої компетентності майбутнього вчителя початкових класів у моделі трисуб'єктної дидактики доповіла Альона Бальоха. А Юлія Тарасіч проаналізувала нові методи та алгоритми, які використовуються при перевірці наявності програмного забезпечення.

Наприкінці заходу аспіранти й докторанти висловили вдячність своїм наставникам за підтримку, допомогу, взаєморозуміння й цінні поради.

Прес-центр ХДУ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів