Пішохідний міст у Заводівці поремонтували

За зверненнями горностаївців та заводівців, у газеті «Сільські новини (№ 26 від 30 червня 2017 року). порушувалася питання аварійності пішохідного мосту в селі Заводівці.

За сприяння районної ради та райдержадміністрації у вересні було організовано підвіз дітей із першої частини Заводівки до школи. Міст почали ремонтувати. На якій стадії сьогодні усунення цієї проблеми та й взагалі, як живеться заводівцям в об'єднаній громаді, ми попросили розповісти в. о старости Ларисі ТАХАСЮК. Тож їй слово.

- Ну, що ж, ми об'єдналися в ОТГ і навіть потроху устаткувалися в новому форматі. Часу пройшло не так багато, ще здаємо іспит на зрілість для влади і громади, але з часом неодмінно успішно його здамо. Для людей головне ж не назва чи галасливі лозунги, а нормальна робота всіх установ, комунальної служби, щоб можна було на місцях вирішити життєві питання, якими опікується місцева влада. І в наш час громада дуже швидко реагує на прогалини в її роботі і дає належну оцінку, бо для цього їхати до Києва не потрібно – ми усі поруч і об'єднаними силами намагаємося розв'язувати наявні проблеми.

Найвизначніша подія останніх днів у житті села і особливо першої Заводівки - тієї частини села, що розташована ближче до райцентру: відремонтовано підвісний міст, що з'єднує дві частини села.

Ще при формуванні сільського бюджету на поточний рік депутати сільської ради передбачили кошти на ремонт доріг і поставили за умову чітко дотримуватися черговості виконання робіт - найперше зробити міст, потім ямковий ремонт дороги біля школи і так далі.

На початок серпня на рахунку накопичилася достатня сума коштів. Селищний голова Ляхно Д.В. з підлеглими обстежили стан пішохідного переходу, підрядником виконання робіт було визначено Горностаївський ККП, адже ми тепер одна громада і маємо діяти спільно.

Підготовчі роботи зайняли дещо більше запланованого часу, адже дошки треба було попередньо обробити захисною сумішшю.

На лінійці 1 вересня Дмитро Валерійович докладно проінформував присутніх про те, як просувається підготовка і запевнив, що безпосередньо на мосту почнуть працювати найближчим часом. Та, знаєте, люди настільки зневірилися в обіцянках–цяцянках, що провели акцію протесту, яку було достатньо широко висвітлено в ЗМІ та ТРК «Скіфія».

Вважаю, що люди змогли сповна висловити свої претензії та побажання, які будуть виконані якнайповніше. Тим більше приємно було прочитати в газеті, що райдержадміністрація обіцяє ще й 10 Камазів щебеню знайти для дамби.

Та ці заходи вирішують тільки проблему пішоходів, а от автобусного сполучення люди першої Заводівки як не мали, так і далі не матимуть. І шлях до райцентру можуть подолати лише з приватними перевізниками.

Щодо інших сторін життя села. Нині наше комунальне підприємство провело обстеження та ремонтує виходи з артсвердловин, аби мати можливість підключати пожежні гідранти, адже пожежа в балці добряче всіх наполохала і щастя, що вогонь оминув село. Низький уклін Волкову Денису за те, що за кожної потреби давав можливість набрати води в пожежні машини.

Постійно дбають про здоров'я односельчан працівники нашого ФАПу. Значну допомогу в цьому надала їм виїзна бригада лікарів – онкологів Херсонського обласного онкологічного диспансеру. Для цього фельдшери ФАПу провели попереднє анкетування осіб старше 40 років. Потім із 105 осіб, які дали позитивні відповіді на запитання анкети, склали список на прийом з 43 осіб, 40 з них здали кров на онкомаркер. Всі обстеження зроблено безкоштовно. На сьогодні фельдшерами проводяться алергічні проби на туберкульоз дітям 1 – 14 років.

Любов РУДЯ

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон