Майже 5000 мешканців Херсонщини знайшли сезонну роботу

Цьогоріч від роботодавців Херсонщини надійшло до обласної служби зайнятості 5600 вакансій з сезонним характером роботи, що на 880 більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За допомогою служби зайнятості знайшли сезонну роботу майже 5000 мешканців Херсонщини. Найбільша кількість працевлаштувалися до роботодавців Голопристанського, Скадовського, Каховського, Генічеського та Високопільського районів.

Окрему увагу служба зайнятості приділила питанню працевлаштування студентської молоді в канікулярний час. Дані про потребу в сезонних працівниках надавались всім Херсонським вишам, а також Управлінню освіти, науки та молоді Херсонської облдержадміністрації.

За інформацією навчальних закладів, питання своєї вторинної зайнятості у канікулярний час вирішили 85 студентів.

Отже вони мали можливість заробити реальні гроші та набути певних професійних навичок перед початком своєї трудової діяльності.

На сьогодні ще продовжуються сезонні роботи у роботодавців сільського господарства із збору врожаю, але сезон майже завершено.

Відділ організації надання послуг роботодавцям ХОЦЗ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів