Херсонська «Самопоміч» готова допомогти поліції

Представник ГО "Об'єднання "Самопоміч - Херсон" Марина Усенко взяла участь у обговоренні «Стратегії розвитку системи МВС України до 2020 року» в ГУ НПУ в Херсонській області.

На зустрічі заступник начальника обласного главку поліції Олександр Прокудін повідомив, що в рамках реалізації Стратегії для поліції планується оновлення технічного оснащення.

Зокрема для Херсона найближчим часом будуть придбані 40 «інтелектуальних відеокамер», які будуть встановлені на в'їздах-виїздах з міста з метою оперативного реагування на автоугони, грабежі тощо.

Презентуючи Стратегію розвитку МВС до 2020 року було зазначено, що розроблявся вона спільно з представниками Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України, Національної гвардії, Державної міграційної служби, Державної прикордонної служби, Держслужби з надзвичайних ситуацій та Сервісних центрів.

В Стратегії прописані нові підходи та принципи роботи органів внутрішніх справ, сформульовані у 7 основних пріоритетах: безпечне середовище, протидія злочинності, дотримання та забезпечення прав людини органами системи МВС, ефективне інтегроване управління кордонами і збалансована міграційна політика, якість і доступність послуг, ефективне врядування, прозорість і підзвітність, а також розвиток кадрового потенціалу та соціальний захист працівників. Контроль за реалізацією Стратегії та роботою Міністерства внутрішніх справ буде покладений на громадськість.

Присутні представники громадських об'єднань під час обговорення Стратегіії, внесли слушні пропозиції, а зокрема: збільшити повноваження патрульної поліції,залучити до патрулювання в вечірні години бійців Нацгвардії; активізувати роботу блоку кримінальної поліції, посилити контроль за видачею зброї.

Також активісти акцентували на необхідності правового виховання підростаючого покоління та збільшення проведення уроків правової свідомості у навчальних закладах. Крім того звучала пропозиція створити на Херсонщині профільні ліцеї, де б підлітки проходили фахову підготовку для подальшої державної служби.

Ці пропозиції обраний делегат від Херсонщини озвучить на засіданні Громадської ради при МВС України в Києві.

ГО "Об'єднання "Самопоміч - Херсон"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів