Школярі Херсонщини ходять до школи через аварійний міст

Виламані перила і безкінечні провалля — такий моторошний вигляд нині має пішо­хідна частина мосту, що з'єднує дві частини села Заводівки Горностаївського району.

З початком навчального року через це виникла нова проблема: батьки масово почали відмовлятися відпускати своїх дітей до місцевої школи через аварійну переправу.

Десятки учнів так і не сіли за парти, а місцеві жителі звинуватили сільську владу у тому, що на цей міст ніхто не звертає жодної уваги.

Натомість і місцева, і районна влада у відповідь зазначили, що ніхто з жителів Заводівки щодо даної проблеми до них не звертався.

Проте одразу ж після того, як про неї стало відомо журналістам, людям були запропоновані варіанти вирішення.

Так, начальник відділу освіти Горностаївської райдержадміністрації Валентина Кацевич пообіцяла запустити щоденний шкільний автобус для учнів з ''відрізаної'' аварійним мостом частини Заводівки. За її словами, міст був у належному стані ще в травні, але за літо його розібрали. ''Навряд чи це хтось робив із Горностаївки, напевно, хтось із місцевих'', — додала вона.

— Шкільні автобуси вже підвозять дітей. Водночас Горностаїв­ська селищна рада готується до ремонту моста, потроху під­возять щебінь, якого необхідно 10 КАМАЗів. Наразі дана проб­лема вирішується спільними зусиллями місцевої ОТГ і пред­ставників району, — доповнила заступник голови РДА Тетяна Ющенко.

— Втім, вирішити її можна було б і раніше, якби люди не мовчали про проблему з мостом. Чомусь вони не захотіли звертатися, скажімо, до представників влади, а одразу покликали журналістів. Коли ж ми про це дізналися, все вдалося вирішити буквально в той самий день.

Олег БАТУРІН
"Новий День"

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон