Херсонські депутати включилися у процес надання допомоги постраждалим від пожежі

Сьогодні, 19 вересня у Херсонському міськвиконкомі відбулась термінова нарада зі з'ясування причин виникнення смертельної пожежі на вул. Пилипа Орлика, яка забрала життя чотирьох людей...

Ймовірна причина страшної пожежі - закорочення електропроводки: "Зараз причини пожежі встановлюють спеціалісти НДКЕЦ та дослідно - випробувальної лабораторії ДСНС.

Найвірогідніше, порушення правил пожежної безпеки при обладнанні електромережею та її закорочення привело до розповсюдження вогню по будівельних конструкціях. Але остаточні висновки зроблять фахівці", - розповів полковник служби цивільного захисту Максим Войченко.

В наслідок трагедії 25 мешканців будинку, яких вдалося врятувати (серед них 9 дітей), залишились без даху над головою, без всього необхідного. Екстрена нарада при міському голові проводилась з тією метою, щоб визначити головні проблеми і знайти рішення.

Частина родин переселена до гуртожитку по вул. Комкова, 76 В, де не дообладнані санвузли (потрібні 2 бойлери, 7 змішувачів), не встановлені унітази. Люди потребують найнеобхіднішого – речей, посуду, постільної білизни, продуктів харчування.

«Депутатський корпус включився у процес надання допомоги. На своїх підприємствах, у організаціях вони почали збір коштів і речей для постраждалих. Ми не можемо стояти осторонь і кожен повинен допомогти у цій ситуації», – повідомила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Продуктами харчування людям, які постраждали внаслідок пожежі, обіцяв допомогти Червоний Хрест, також запропонувала свою допомогу із їжею родинам постраждалих і Олена Урсуленко.

Питання надання матеріальної допомоги мешканцям будинку планують винести на найближчу сесію. За тиждень спеціальна комісія має встановити, чи підлягає відновленню згорілий будинок.

За матеріалами "Український Південь"

P.S. Тим часом небайдужі городяни розпочали збір коштів та речей. На координаційній раді визначились з відповідальними особами:
координатор допомоги – Чурилов Вiталiй Вiкторович (095-431- 44- 81)
координатор з питань гуртожитку – Войтенко Олександр Валерійович (050-494- 99-07).

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів