Гончарівка і Херсон - 145 років разом

Під такою назвою надійним партнером книгозбірні в області кіно Миколою Дудником знято черговий фільм.

Зйомки ігрового фільму майже з детективним сюжетом відбувалися цього літа за активної участі бібліотечної відеостудії «Studio MaKherson». Творці фільму скористалися тим, що і бібліотека, і місто народилися в один день – 18 червня.

Але вони святкують день народження у вересні: Херсон тому, що у вересні заклали перший камінь, а Гончарівка приурочує своє свято до Всеукраїнського дня бібліотек.

Те, що нова будівля бібліотеки знаходиться у Фортеці, а стара – у Грецькому передмісті, дозволило розробити новий екскурсійний маршрут, над яким працював партнерський проект «Міфи та бувальщини міста "Річкової зірки"».

Назвали його «Весільна подорож», адже книги переїжджали майже за тим маршрутом, яким рухаються сучасні весільні кортежі – від Центрального РАГСу (колишня будівля бібліотеки) до бельведера Парку Слави (до сучасної будівлі бібліотеки). Таким чином, повтор акції пройшов у День міста 16 вересня та посів місце і в переліку заходів до Всесвітнього дня туризму.

У День міста костюмовану групу зі співробітників бібліотеки і партнерів за маршрутом «Грецьке передмістя – Фортеця» супроводжувала знімальна група телеканалу «Скіфія». Телевізійники готують свою версію бачення пригоди Мадам Гончарівки і Месьє Херсона, які ніяк не можуть зробити вибір між класичною і сучасною літературою...

Херсонська обласна наукова бібліотека ім.О.Гончара

Фото В. Савельєва,
Херсонська школа фотографії

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон