Співаковський радіє перемогам херсонських ОСББ

Будь-яка реформа починається зі змін у ментальності. Чудовий приклад — ОСББ, які, по суті, стали першими ластівками справжніх перетворень у сфері ЖКГ.

Держава доволі довго виховувала в нас безініціативність і споживацький підхід: «Хтось прийде і зробить». Вкрутить лампочку, прибере сміття... Тому і не було у нас порядку.

Та коли мешканці багатоповерхівок взяли на себе відповідальність за свої будинки, вони показали усім, що можна бути ефективними господарями навіть за цих непростих умов, навіть у цій непростій сфері. І вкотре довели: хочеш змін - починай із себе.

Та першопрохідцям завжди непросто. Головам ОСББ й досі доводиться чи не щодня долати якісь перешкоди — спротив чиновників і монополістів, законодавчу неврегульованість тощо.

Наша команда добре знайома із проблемами становлення ОСББ у Херсоні, бо коли вже зовсім несила було боротися самотужки, голови ОСББ приходили за допомогою до моєї громадської приймальні. І вже підключалися наші юристи, допомагали.

Тому я і моя команда завжди щиро радіємо кожній перемозі херсонських ОСББ. Бо їхні перемоги - це стимул для інших.

Звичайно, шкода, що сьогодні, коли у Херсоні вітали переможців конкурсу ОСББ міста, за особистих обставин не зміг бути присутнім на святі.

Але я вдячний моєму помічнику Олексію Саковничу, який передав від мене побажання і «корисні» подарунки головам кращих ОСББ Дніпровського та Суворівського районів.

Бажаю всім подальших успіхів, віри в себе, добробуту і щастя! Разом ми сильніші. Зі святом!

Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ
Народний депутат України

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів