Херсонщина стає сильнішою

Так вважає депутат Херсонської обласної ради Микола Ставицький, який повідомив, що на Херсонщині тривають військові навчання по військовому злагодженнюміж територіальною обороною та збройними силами України.

Сьогодні, 15 вересня на полігоні під Раденськом пройшли тактичні навчання та військові стрільби під керівництвом радника голови Херсонської обласної адміністрації Леоніда Файзуліна.

В стрільбах взяли участь бійці Громадських формувань "Херсонський Легіон", "Ніхто крім нас", ГО "Скіф", та спеціалісти інструктори спецпідрозділу Херсонської територіальної оборони.

Багато членів ГФ являються учасниками бойових дій. Було відпрацьоване тактичне злагодження між громадськими формуваннями та військовими підрозділами на випадок вторгнення російського агресора.

Я бачу як з кожним днем Херсонщина мілітаризується та стає сильнішою. Кожен з бійців готується до фізичного знищення ворога. Слава Україні!

Микола СТАВИЦЬКИЙ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів