На День Херсона треба бути пильними

Напередодні Дня міста в Херсоні Служба безпеки України повідомляє, що, у взаємодії з іншими правоохоронними органами, проводить активні заходи безпеки для недопущення дестабілізації ситуації в місті.

Для своєчасного виявлення, попередження та припинення можливих терористичних проявів на свята особовий склад обласного Управління СБУ працює у посиленому режимі. Охороняються і цілодобово патрулюються всі важливі об'єкти міста та місця масового скупчення людей.

Служба безпеки України закликає мешканців та гостей Херсона зберігати пильність та дотримуватися заходів безпеки під час перебування у публічних місцях у святкові та вихідні дні, бути пильними та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби.

Особливу увагу слід звертати на тих осіб, поведінка яких викликає насторогу. Вони можуть проявляти незрозумілий підвищений інтерес до об'єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об'єктів, будівель органів влади та управління.

У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просимо анонімно повідомити про це до Управління СБУ в Херсонській області за номером цілодобової гарячої лінії (097) 131-24-71 та на електронну поштову скриньку: usbu_hes@ssu.gov.ua.

Інформація, що надійде до Служби безпеки України, буде перевірена. Правоохоронні органи області працюють у тісному контакті між собою, спираючись на підтримку і розуміння херсонців.

Прес-група Управління СБ України в Херсонській області

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон