Як знайти роботу на Херсонщині?

Ефективний метод знайти роботу на Херсонщині - відвідати ярмарку вакансій. Тісна співпраця з роботодавцями є найважливішою передумовою якісного вирішення головного завдання служби зайнятості– сприяння працевлаштуванню незайнятим громадянам.

Працівники Бериславського районного центру зайнятості відгукуються на кожне звернення, намагаються якомога ширше розкрити можливості служби зайнятості щодо підбору персоналу, широко рекламують послуги, які надаються роботодавцям .

Так, спеціалістами Бериславського районного центру зайнятості, на замовлення роботодавця ТОВ "Швейна фабрика "ВІД", яке має нагальну потребу в персоналі, було проведено ярмароку вакансій.

На заході були присутні: голова районної державної адміністрації Олександр Гомон та генеральний директор ТОВ "Швейна фабрика "ВІД" Володимир Дармороз.

Представники ТОВ "Швейна фабрика "ВІД" охарактеризували економічний стан підприємства, перспективи його розвитку, умови праці робітників, заробітну плату та різні нематеріальні заохочення.

Захід сприяв прямому контакту тих, хто пропонує роботу, та тих, хто її шукає. Безробітними громадянами було задано ряд питань, на які вони отримали вичерпні відповіді, як від представників роботодавця так і від спеціалістів районного центру зайнятості.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон