Нова Каховка співробітничатиме з національним парком

Вчора, 14 вересня, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко підписав угоду про співпрацю та спільну діяльністьу сфері розвитку туристично-рекреаційної діяльності з керівництвом Національного природного парку «Нижньодніпровський».

«Підписання даного документу відбувається з однією метою – аби з повною силою, наснагою приступити до реалізації спільних проектів», – наголосив мер В. Коваленко.

Одним з таких, зокрема про який йшла мова і під час підписання та обговорення документу, – розвиток туристичного потенціалу острова Козацький.

Директор парку «Нижньодніпровський» Олексій Чачібая підкреслив: «Кращим партнером для розвитку туристично-рекреаційної діяльності сьогодні є місцеві громади та їхнє керівництво.

Підпис угоди – лише перша сходинка на шляху подальшої співпраці. І якщо вона буде плідною та ефективною, вже наступного, 2018-го року, наші місцеві жителі – Нової Каховки, Бериславського району, довколишніх населених пунктів, – зможуть відвідувати чудову зелену зону: острів Козацький, який має усі шанси стати привабливим і цікавим туристичним об'єктом, що принесе користь людям і стане ще однією перлиною нашого краю.


Минулого року парк «Нижньодніпровський» вже створив кілька успішних маршрутів – на території Голопристанського району та Бериславського (база зеленого туризму «Козак»). Тож маємо надію: скоро до переліку найцікавіших туристичних об'єктів Херсонщини, а згодом – і України, потрапить і острів Козацький».

За матеріалами Нова Каховка Online

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон