У авіарейсу Гомель-Херсон є перспективи

Сьогодні, 14 вересня, у ході робочої поїздки до Білорусі херсонська делегація на чолі з головою Херсонської облдержадміністрації Андрієм Гордєєвим відвідала аеропорт у м.Гомель.

Там відбулося обговорення перспектив запуску авіарейсу Гомель-Херсон.

Заступник генерального директора Білоруського республіканського унітарного підприємства «Белаеронавігація» Валерій Сулейманов проінформував, що даний напрямок користується попитом. Населення мігрує на автобусах і залізницею, тому буде доцільно відкрити ще й авіарейс.

Щодо ціни, то зараз квиток на потяг Гомель-Херсон коштує приблизно 40 євро в плацкарті, в купе – 65 євро. Цінова політика на авіаквитки не визначена, адже питання знаходиться на стадії обговорення. Але білоруська сторона налаштована на співпрацю.

Очільник Херсонської області Андрій Гордєєв підсумував: «Розвиток авіасполучення між Херсоном та Гомелем дасть поштовх до розвитку аеропортів, а отже туристичного потенціалу наших країн».

Елеонора ГУСЬКОВА

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон