Як у Херсоні відсвяткували День фізичної культури та спорту

Вчора, 9 вересня, у Херсоні відзначили День фізкультури та спорту. Це свято було встановлено в нашій країні у 1994 році Указом Президента України:«...на підтримку ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об'єднань громадян...»
З нагоди Дня фізкультури та спорту в Херсоні також відбувся фестиваль спорту, який пройшов у форматі олімпійського уроку з метою ознайомлення усіх мешканців Херсона з різними видами спорту.

Цей захід відбувся за ініціативи Херсонської обласної державної адміністрації. Його організували та підтримали Управління з питань фізичної культури та спорту, Херсонський обласний центр «Спорт для всіх» та Херсонське обласне відділення Олімпійського комітету України.

Учасниками фестивалю стали: вихованці Херсонських дитячо-юнацьких клубів з фізичної підготовки №4 та №5, Херсонська школа вищої спортивної майстерності, Дитячо-юнацька спортивна школа з веслувальних видів спорту, ГО «Важка атлетика» міста Херсона, Федерація функціональних багатоборств у Херсонській області, Обласний осередок Всеукраїнської організації «Street Workout in Ukraine», ГО «Херсонський міський дитячий спортивний клуб «Титан», клуб айкідо «Кенсай», студенти факультету фізичного виховання ХГУ та інші.

Усі вони продемонстрували херсонцям на головній сцені фестивалю показові виступи з таких видів спорту, як: художня гімнастика, дзюдо, бокс, важка атлетика, стрітворкаут, айкідо.

Поряд зі сценою спортивного заходу розташувалися майданчики, де усі бажаючі мали можливість спостерігати за змаганнями з кроссфіту та стрітболу.

Крім того, біля сцени знаходилися спеціальні тренажери, які використовуються спортсменами з академічного веслування та веслування на байдарках і каное переважно взимку для підготовки до змагань. Кожен бажаючий мав можливість спробувати потренуватися та відчути, яке навантаження припадає на усі види м'язів гребців.

На святі спорту були присутні почесні гості: заступник голови ХОДА Андрій Балонь, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Семченко та заступник голови Херсонського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Ігор Гарагуля.

«Це свято – це ще одна можливість нагадати та заявити про велику потужну спортивну сім'ю, яка знаходиться на Херсонщині. Я закликаю усіх молодих людей, дітей займатись фізкультурою, спортом. Нехай не всі стануть олімпійськими чемпіонами, але, займаючись спортом, ви навчитесь перемагати себе, свої лінощі, свою слабкість», - наголосив Юрій Семченко.

«Рухова активність – це те, що дозволяє нам бути активними, веселими, розвиватися, подорожувати. Я закликаю батьків, не лінуйтеся, приводьте дітей до секцій, їх у нас дуже багато, як і прекрасних тренерів. Дітки, а ви ростіть здоровими та займайтеся спортом!», - висловив свої побажання Андрій Балонь.

Андрій Балонь, Юрій Семченко та Ігор Гарагуля нагородили почесними грамотами і подяками голови обласної державної адміністрації, а також відзнаками Національного Олімпійського комітету України спортсменів, тренерів, працівників галузі фізичної культури і спорту області.

Крім спортивних показових виступів, у рамках фестивалю, присвяченому Дню фізичної культури та спорту, відбулися і вокальні виступи переможниці «Чорноморських ігор-2017» Лізи Волощенко та інших талановитих дітей.

Наталя РОЖКОВАН
Фото автора

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів