У Херсоні розповіли, як знайти роботу своєї мрії

Пошук роботи – справа серйозна та найчастіше ще і довготривала. Як знайти роботу своєї мрії? Де шукати вакансію, яка забезпечить гарну зарплатню та професійне зростання?

На що треба звертати увагу під час моніторингу вакансій? На ці запитання спробували знайти відповідь слухачі Херсонського міського центру зайнятості, які відвідали семінар «Техніка пошуку роботи», що відбувся в рамках партнерського проекту «Шлях до успіху».

Під час навчання учасники дізналися про головні тенденції сучасного ринку праці, ознайомилися з основними критеріями та вимогами роботодавців до «ідеального» кандидата, розглянули особливості активного та пасивного пошуку роботи.

Унікальність семінару полягала в тому, що тренер не тільки робив інформаційний огляд сучасних можливостей пошуку роботи, але й пропонував слухачам власноруч створити стратегію пошуку роботи своєї мрії.

Під час побудови стратегії учасники семінару згадали основні етапи пошуку роботи, зупинилися на особливостях пошуку вакансій в Інтернеті, дізналися про можливості соціальних мереж у зазначеному питанні, звернули увагу на необхідність підготовки до співбесіди, а також навчилися відповідати на запитання роботодавця про розмір очікуваної заробітної платні.

Сподіваємося, що отримана інформація допоможе учасникам якнайшвидше знайти роботу своєї мрії та отримувати за неї достойну матеріальну та моральну винагороду.

Херсонська обласна наукова бібліотека імені Олеся Гончара

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів