Юні інспектори Херсона представлять область на Всеукраїнських змаганнях

Знати і дотримуватися правил дорожнього руху повинна кожна дитина ще до того, як вона самостійно вийде на вулицю- це допоможе їй безпечно ходити дорогами наших міст і сіл, а водіїв автотранспорту позбавить багатьох неприємностей.

Дитяча безпека на дорозі перш за все залежить від нас, дорослих: від того, наскільки якісно ми навчимо дітей правилам дорожнього руху і чи будуть вони уважно ставитися до всіх загроз, котрих так багато навколо.

Для того, щоб не сталося лиха на дорозі, щорічно на території Херсонщині проводяться зльоти юних інспекторів руху - ЮІР. Змагання серед учнів проходять у декілька етапів: спочатку районні, міські, обласні, а потім команда-переможець відстоює область на Всеукраїнському зльоті.

З 5 по 25 вересня 2017 року в УДЦ «Молода гвардія» відбудеться 41-й Всеукраїнський зліт юних інспекторів дорожнього руху.

Від нашої області у змаганнях братимуть участь юні інспектори дорожнього руху команди «Сигнал» Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради (керівник – Устинова Наталія Валентинівна).

Ці діти неодноразові переможці обласних зльотів, і вони вже не перший рік блискуче презентують нашу область на Всеукраїнських змаганнях.

Управління освіти ХМР

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів