Дороги на Херсонщині ремонтуватимемо самі

На цьому вчора, 30 серпня, на колегії Херсонської ОДА наголосив керівник Херсонщини Андрій Гордєєв

Очільник області акцентував увагу голів райдержадміністрацій на цьому рішенні Кабміну та термінах передачі доріг загального користування місцевого значення до управління облдержадміністрації.

Також на місцях мають визначити пріоритетні автошляхи для проведення ремонту цих доріг: «З першого вересня місцеві автошляхи переходять на баланс обласної адміністрації. Кожним районам було доручено визначити пріоритетні дороги місцевого значення для ремонту у наступному році.

Тому цього року, а саме з жовтня по грудень, ми маємо розробити проектно-кошторисну документацію, провести експертизи і тендери, щоб у 2018-му приступити до виконання ремонтних робіт», - проінформував Андрій Гордєєв.

Дана реформа здійснюється згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів від 2 жовтня 2013 р. № 759-р «Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення» та Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування».

Елеонора ГУСЬКОВА

P.S. У 2018 році при облдержадміністрації буде створено територіальний дорожній фонд. За інформацією служби автомобільних доріг у Херсонській області, загальна протяжність автомобільних доріг місцевого значення в нашому регіоні – 3571,6 км.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон