Андрій Гордєєв про успішний досвід для підприємств Херсонщини

Вчора, 28 серпня, голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв та його заступник Олександр Адамчик відвідали успішне підприємство – лідер з виробництва поліпропіленової тари - ТОВ «Амалтея»

Керівники Херсонщини ознайомилися з виробничими потужностями підприємства, зокрема лінією, яка виготовляє поліпропіленові мішки та іншу продукцію. Також керівник області безпосередньо поспілкувався з працівниками на проблеми, що їх хвилюють.

"Підприємство не зупиняло роботу, у нього є ринок збуту, виплачується регулярна заробітна плата. Тому цей успішний досвід ми будемо використовувати для інших підприємств», - розповів очільник області Андрій Гордєєв.

Зустріч продовжилася в кабінеті директора ТОВ «Амалтея», де Сергій Рибачок представив концепцію відновлення роботи ХБК по частинам.

Андрій Гордєєв підкреслив: «Один із проектів, який ми можемо представити на інвестиційному форумі, який відбудеться наприкінці вересня, 29-30 вересня, у Новій Каховці – це безпосереднє відновлення роботи по частинам колишнього ХБК.

Але для цього потрібно підготувати конкретні пропозиції, зробити відповідні розрахунки. Лише тоді форум буде результативним і ми зможемо втілити конкретні проекти і потім відстежити їх на етапах реалізації».

А поки що в планах «Амалтея» є створення спеціальної бази для виробництва бігбегів (м'який контейнер з великою вантажопідйомністю - примітка автора).

Наприкінці зустрічі керівник ТОВ «Амалтея» Сергій Рибачок висловив вдячність голові Херсонської облдержадміністрації Андрію Гордєєву за візит і підтримку.

Елеонора ГУСЬКОВА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон