У Генічеському районі готуються до нового навчального року

Завершуються роботи з поточного ремонту спортивної зали Новогригорівської загальноосвітньої школи. Голова районної ради Андрій Євстратов та голова сільської ради Ігор Солоп відвідали приміщення спортзалу і проконтролювали хід виконання робіт.

До цих пір тут були лише обшарпані стіни, а нині в цій будівлі за рахунок спільного фінансування з бюджетів різних рівнів – районного та сільського – проводиться серйозний ремонт спортивного залу.

Вже повністю замінено підлогу (до речі тепер одна з найкращих в спортивних залах Генічеського району) та замінено дерев'яні вікна на енергозберігаючі - металопластикові.

Крім того буде пофарбовано стіни та встановлено нові баскетбольні кільця. Школярі вже в цьому навчальному році отримають оновлений чудовий спортивний зал, в якому буде тепло, затишно, зручно, а головне - будуть створені всі умови для занять фізкультурою та спортом.

Денис СТЕЦЕНКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон