Гордєєв: Рейдерське захоплення Херсонської Державної Морської Академії зупинено

Про це повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрацї Андрій Гордєєв, який на початку серпня поточного року інспектував цей заклад особисто.Керівництво Академії та курсанти, а це майже 6 тисяч осіб, виступили проти рейдерського захвату академічної навчально-тренажерної бази.

Херсонська Державна Морська Академія - наша історична «візитівка», це - слава міста корабелів! Переконаний, Херсонська Державна Морська Академія повинна залишитися на теренах нашого регіону і мати можливість набирати дітей з українських і кримських шкіл. Лише цього року до ХДМА подали заявку 368 кримчан.

Без цього сучасного тренажерного центру неможливо буде підготувати фахівців морської справи, адже в кабінеті за книгою ходити по морях не навчишся. Тренажерний центр - це справжнє судно із сучасним обладнанням, у придбання якого головний інвестор Херсонської Державної Морської Академії компанія «Марлоу Навігейшен» вклала 29 мільйонів доларів США.

Нагадаю, що у 2007 році між ХДМА (на той момент морським колледжем) і компанією «Marlow Navigation» було підписано угоду про співпрацю у спільній роботі з підготовки морських фахівців на базі Херсонського морського коледжу. Угода передбачала навчання, сертифікацію, подальше працевлаштування курсантів на суднах компанії та їх кар'єрний ріст.

В подальшому ця компанія виступала та виступає головним інвестором та роботодавцем для майбутніх та дійсних моряків – випускників ХДМА. І ось опоненти та вороги Морської Академії забажали відвернути солідного інвестора від вишу. Зруйнувати враз, що будувалося десятиліттями. Зрозуміло, глибока коренева причина – це гостра конкуренція між вищими навчальними закладами на півдні України.

Але є чесна конкуренція – відкрита боротьба за якість знань, рівень викладацької майстерності, науково-технічного забезпечення тощо. А є брудна конкуренція, де вдаються до непопулярних методів, аби просто знищити виш. Та разом нам вдалося протистояти цим нелегальним діям!, - повідомив Андрій ГОРДЄЄВ.

Дякую всім, хто долучився до захисту "легендарної морехідки" і, перш за все, - Прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману, міністру інфраструктури Володимиру Омеляну, народним депутатам Олександру Співаковському та Миколі Паламарчуку, голові Укртрансбезпеки Михайлу Ноняку, а також всім небайдужим херсонцям.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон