Співаковський: Ми навчилися любити свою країну в горі і радості

З Днем Незалежності, друзі! Це найбільше свято нашої держави давно стало особистим для кожного з нас.

26 років тому ми зробили свій цивілізаційний вибір, і на мапі світу з'явилася молода суверенна держава Україна. Багато поколінь до нас про це лише мріяли. Та саме нам доля подарувала щастя стати будівничими української державності.

Ці 26 років ми зростали разом із країною. Наша дорога сповнена успіхів і невдач, прозрінь і помилок, пошуків і відкриттів. Але ми здолали непросту науку – залишатися завжди вільними у своїх прагненнях і незалежними у діях. Ми навчилися любити свою країну в горі і радості. І відчули власну відповідальність за її долю.

Коли три роки тому на нашу землю прийшла біда, ми згуртувалися, як ніколи. І почали у цих непростих умовах завзято змінювати країну на краще. За ці три роки ми зробили більше, ніж за попередні 23.

Так, ми йдемо до своєї мети непростим шляхом, але йдемо в правильному напрямку. І це додає нам сили і впевненості в перемозі. Правда на нашому боці, а наша сила — у єдності.

Коли ми гідно пройдемо цей шлях, на мапі світу постане сильна, заможна, європейська Україна. Такою маємо передати її нашим нащадкам. І це буде найкраща шана героям, що відстоювали нашу свободу.

Зі святом, друзі! Слава Україні!

Народний депутат України

Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон