Співаковський: Тримаємо руку на пульсі

Сьогодні зранку, як і планувалося, народний депутат Олександр Співаковський, разом із міським головою Херсона Володимиром Миколаєнко, виїжджали на провулок Донський у Херсоні.

...Володимир Миколаєнко зміг особисто поспілкуватися з мешканцями прилеглих будинків і пересвідчитися в тому, що скарги небезпідставні. Вже тривалий час люди повсякдень стикаються з купою проблем, що виникли виключно через бездіяльність кількох комунальних підприємств.

І я вдячний Володимиру Васильовичу за те, що, побачивши ці проблеми, відреагував миттєво. Мер доручив міськводоканалу в стислі терміни усунути причини, через які без водопостачання залишилися мешканці будинків у провулку Донському.

Що стосується освітлення вулиці Кримської, то відповідно до доручення міського голови КП «Херсонміськсвітло» вже сьогодні має розпочати підготовку необхідної технічної документації, після чого вже буде вирішуватися питання джерел фінансування цих робіт.

Є ще один результат нашої спільної з мером «виїзної наради» - ТОВ «Енергобудпроект-1», яке вело ремонтні роботи на вулиці Кримській, отримало від міського голови «останнє китайське попередження» з жорсткою вимогою почати поновлювати дорожнє покриття до належного стану не пізніше 28 серпня.

Тож зачекаємо ще трохи... Та, як кажуть, тримаємо руку на пульсі.

Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон