«Пісні про Україну» звучали у Херсоні

У новітній історії України є дата, яку можна назвати найважливішою: 24 серпня 1991 року.Саме в цей день відбулася подія, про яку мріяли десятки поколінь українського народу впродовж багатьох століть – народилася незалежна Україна.

До 26-ї річниці Незалежності нашої держави відділ мистецтв підготував виставку нотно-музичних видань «Пісні про Україну».

Ці пісні випромінюють любов до рідної землі, проникають в самісіньку душу, зворушують, викликають патріотичні почуття, гордість за нашу країну. Крім того, до вашої уваги стенд, на якому кожен бажаючий може залишити своє побажання чи привітання для України.

А також у зручній комфортній атмосфері можна переглянути низку відеокліпів з кращими українськими піснями років незалежності.

Відділ мистецтв вітає усіх користувачів книгозбірні з Днем Незалежності України!

Бажаємо вам та вашим рідним міцного здоров'я, щастя, достатку, миру, успішного навчання, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння!

Херсонська обласна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон