Незалежність понад усе

Незважаючи на негоду, більше чотирьох тисяч учасників зібрались на каховському березі Дніпра.

Серед них: 480 байкерів з 10 регіонів України (Херсонська, Запорізька, Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська, Житомирська, Київська області, а також м. Київ та АР Крим) й 42 музиканти.

Організатори йі ініціатори фестивалю ММГО «Колеса Дракона» та відділ у справах молоді та спорту підготували багато заходів для учасників і гостей.

Традиційно вулицями міста гордо пройшов мотопарад, який вперше очолювали місцеві байкери батько і син Левченки: Олексій («Лев») і Лев, який, до речі, став наймолодшим байкером мотофестивалю, йому всього 5 років.

За добрим звичаєм було зроблено й колективне фото на монументі «Легендарна Тачанка». Крім цього, непоміченим не залишився й чемпіонат по кастомайзінгу (переможець виграв приз 570 грн., які пішли на добру справу — передані БФ «Лепта») та чимало інших байкерських конкурсів. Серед них: «найгучніший сигнал», «кращий тюнінг», «найкращий вихлоп», «найкраща ілюмінація», а на переможців чекали статуетки від Стаса Горяна (до речі, така «фішка» є тільки на «Тачанці») та призи від компанії ПрАТ«Чумак».

Освіжити «гарячі серця» на «мокрій дискотеці» гості мали змогу від каховських рятувальників.

Під час фестивалю пройшли два рок-концерти та молодіжна дискотека від Dj "KOT", Dj "Iwan Nasarov". Розважав гостей MC "MOTOR", фаєр-шоу від Новокаховської фаєр-групи "Хорс" (керівник Ігор Остроумов). Для гостей свята виступали музичні гурти «Red Fox», «М.Т.», (всі з Каховки), «Logus», «Colimator» (всі з Нової Каховки), «Криголам», «I. C. People» (всі з Херсона), «Ракета» (Одеса) та «Хоть Би Шо» (Миколаїв).

Прикрасили мотофестиваль його ведучі, які постійно створювали запальний настрій та координували гостей: Юрій Скляр, Андрій Карєв та Віра Вовк.

Сюрпризом для гостей фестивалю був козацький куліш від Каховського козачого товариства (отаман Глущенко Олександр).

Більш того, для всіх охочих член оргкомітету Інна Матросова надзвичайно цікаво провела екскурсію вулицями міста. Не обійшлось і без пивного чемпіонату, вручення спеціальних байкерських номінацій.

Протягом двох днів було розповсюджено більше 4 тис. презервативів серед учасників мотофестивалю (окрема подяка БО «Мережа Каховка» (керівник Паршикова Тетяна) та Херсонському обласному БФ «Мангуст» (керівник Лисак Євгенія).

Цього року була створена карта фестивалю «Додай своє місто на карті «Тачанки 2017!».

Було відзначено професійну і відповідальну роботу по підготовці та проведенню мотофестивалю: КП «КТП», Каховського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Херсонській області, КВУ «Каховський водоканал», Каховського районного відділу Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Херсонській області, міського громадського формування з охорони громадського порядку «Щит», Каховської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, режисерів мотофестивалю «Тачанка 2017» Дар'ї та Світлани Зібіньових.

Організатори ХI мотофестивалю «Тачанка 2017» дякують всім спонсорам та партнерам.

"Каховська Зоря"

Фото Олександра Глущенка

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон