Олена Урсуленко: Тільки спільними зусиллями влади та громади ми зможемо вирішити проблемні питання

Сьогодні, 22 серпня в Херсонській міській раді, за ініціативи народних депутатів України Олександра Співаковського та Юрія Одарченка,відбулася зустріч щодо вирішення проблем городян, які живуть в багатоповерхівках системи "гнучкої схеми".

В зустрічі взяли участь міський голова Володимир Миколаєнко, представники Департаменту житлово-комунального господарства та управління капітального будівництва, а також ініціативна група жителів цих багатоповерхівок, які залишись сам-на-сам зі своїми проблемами.

У Херсоні - це 20 будинків, це близько 68, 9 тисяч кв. метрів житла. Зрозуміло, що відразу за кошти міського бюджету збудувати таку кількість новобудов просто неможливо. Але поступово, залучаючи кошти і з держбюджету, а саме про це говорили на зустрічі народні депутати від Херсонщини, ми можемо реалізувати відповідний проект. Бо городяни мають право на комфортне проживання.

На першому етапі потрібно виділити близько 800 тисяч гривень з міського бюджету на проектну документацію, по-друге, детально розробити механізм взаємодії із забудовником, якому б місто могло надати земельну ділянку, а той виділив би громаді по собівартості необхідні квадратні метри житла. Так крок за кроком, будинок за будинком могла б вирішитись проблема багатьох городян, які проживають в багатоповерхівках системи «гнучкої схеми».

Ще одне питання - чи погодяться мешканці будинків "гнучкої схеми" обміняти квадратні метри житла в старих будинках на рівні метри житла в новобудовах?

Сьогодні були проведені достатньо результативні перемовини. Тільки спільними зусиллями влади різних рівнів та громади ми зможемо вирішити одне з проблемних питань, - вважає секретар Херсонської міської ради Олена УРСУЛЕНКО.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон