На Херсонщині проводиться просвітницька робота на благо громади

Інформація – один із основних способів профілактики та попередження правопорушень й різноманітних небезпечних ситуацій, у які може потрапити людина.

Саме з метою виховання навичок безпечної поведінки серед мешканців Каховки було проведено рейд. Маршрут включив основні місця скупчення людей, які активно проводять дозвілля, а, отже, ймовірність їх необережної поведінки значно вища.

Каховкою пройшов масштабний рейд, ініційований каховськими рятувальниками. До просвітницької роботи долучились представники Каховського відділу поліції ГУ Національної поліції та Каховського міського громадського формування охорони громадського порядку «Щит».

Розпочали рейд з лісового масиву та берегової лінії села Малокаховка, а закінчили міською набережною. Кожен представник служби провів профілактичні бесіди за своїми напрямками.

Так, рятувальники розповіли відпочиваючим про правила пожежної безпеки в екосистемах та про безпеку на воді. Усі бесіди супроводжувалися роздачею кольорових листівок з відповідної тематики.

"Каховська Зоря"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон