Підприємства Херсонщини долучаються до глобальної кооперації

Меморандум щодо розширення співробітництва з підприємствами Херсонщини підписали ОДА і концерн «Укроборонпром».

Запропонувати виробничникам є що. Генеральний директор «Укроборонпрому» Роман Романов особисто переконався у цьому, побувавши на державному суднобудівному заводі «Паллада» в обласному центрі.

Окрім доків тут налагодили випуск мобільних блокпостів, протитанкових загороджень, понтонних причалів, які швидко встановлюються і можуть приймати не тільки цивільні, а й військові судна. Окрім цього, на трьох підприємствах Херсона та Берислава випускають опорні плити для мінометів, обігрівачі та циліндро-поршневі комплекти для бронетранспортерів тощо.

«У рамках програми імпортозаміщення із 193 підприємствами концерну активно співпрацюють ще 394 українські підприємства, — зазначив Роман Романов. — Наше завдання — залучити до системи глобальної кооперації ще більше таких перспективних виробництв».

Херсонська ОДА зобов'язалася взяти на себе координацію робіт з виготовлення каталогу продукції, яку для оборонних потреб можуть виготовляти місцеві підприємства.

"Голос України"

На знімку: гендиректор «Укроборонпрому» Роман Романов на будівництві нового доку.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон