Прикордонники Херсонського загону про результати за липень

На ділянці Херсонського прикордонного загону обстановка залишається напруженою проте контрольованою.

Протягом липня 2017 року в пунктах пропуску через державний кордон та в контрольних пунктах «Каланчак», «Чаплинка» прикордонники не пропустили 122 громадянина, з яких 50 іноземців.

Під час перевірки документів виявили 7 підроблених та 26 недійсних паспортів. За порушення порядку перебування на території України до адміністративної відповідальності притягнули 21 іноземця та виявили 84 громадян, які порушили порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію АР Крим та виїзду з неї.

Також, під час оглядової роботи самостійно та спільно з представниками ДФС прикордонники в 10 випадках виявили заборонені для переміщення товари та предмети на загальну суму понад 1 мільйон 100 тисяч гривень.

На морській ділянці кордону під час патрулювання акваторії Чорного моря прикордонники виявили та передали встановленим порядком 28 заборонених знарядь лову, 2 кілометри риболовецьких сіток та 32 кілограми морепродуктів.

Помічник начальника прикордонного загону -
начальник прес-служби
Іван Шевцов

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон