Продаж комунального майна на Херсонщині стане прозорішим?

Сьогодні, 27 липня, у депутатській кімнаті Херсонської обласної ради відбулася презентація проекту державного підприємства «СЕТАМ» (система електронних торгів арештованого майна).

Презентація відбулася за участі Міністра юстиції України Павла Петренка, голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва, заступника голови облради Віталія Булюка та генерального директора ДП «СЕТАМ» Віктора Вишньова. На заході також присутніми були представники районних та міських рад.

Електронний майданчик по продажу арештованого майна «СЕТАМ», створений Міністерством юстиції України разом з міжнародними партнерами, є прототипом системи «ProZorro», яка стала успішною по публічним закупівлям.

Він охоплює сотні тисяч лотів від великих підприємств до мобільних телефонів. Це відкритий майданчик, де чесно, за конкурентною ціною можна придбати будь-яке майно.

Здійснення продажу комунального через процедуру «СЕТАМ» дозволить підвищити вартість майна підчас продажу в середньому на 10% в залежності від його категорії.

"Підкреслю, що реформи, які зараз впроваджуються, покликані на те, щоб у нас все було прозоро та об'єктивно.

Тому сьогоднішнє підписання чотирьохстороннього меморандуму про співпрацю та партнерство між Міністерством юстиції України, Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою та державним підприємством «СЕТАМ» передбачає саме співробітництво у сфері побудови в Україні прозорої, ефективної та дієвої системи електронних торгів з реалізації майна державної та комунальної форми власності відповідно до законодавства з дотриманням принципів економічної конкуренції та забезпеченням інтересів населення регіону, - прокоментував подію голова ОДА Андрій Гордєєв.

- Ми за те, щоб продаж комунального майна був лише прозорим. Після підписання цього меморандуму кожну громаду, яка має на меті реалізувати те чи інше майно, ми будемо направляти на ресурс «СЕТАМ».

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів