Андрій Гордєєв: «Безпека тварин стоїть на контролі наших громадян!»

Сьогодні, 17 липня, в Херсонській обласній державній адміністрації відбулась нарада з питань щодо незадовільних умов утримання тваринна території комунального підприємства Херсонської міської ради «Гарантія». Зібрання проходило під керівництвом очільника області Андрія Гордєєва.

Міським комунальним підприємством «Гарантія», відповідно до рішення XXX сесії VI скликання Херсонської міської ради, прийнято на свій баланс у господарське відання Живий куточок у Гідропарку.

Під час наради було з'ясовано, що на підставі регулярних скарг громадської організації Херсонського обласного товариства «Вірні друзі», для всебічного і повного з'ясування обставин справи щодо незадовільних умов утримання тварин Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації звернувся до Херсонського міського голови, Головного управління Національної поліції та Державної екологічної інспекції в області з проханням взяти під особистий контроль порушене питання, вжити за результатами перевірки відповідних заходів реагування, зокрема притягнути до відповідальності осіб, які порушують природоохоронне законодавство та не забезпечують публічну безпеку і порядок у публічних місцях.

Згідно з інформацією Державної екологічної інспекції у Херсонській області, за результатами проведеної перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства МКП «Гарантія», встановлено грубе його порушення.

У свою чергу директор МКП «Гарантія» Херсонської міської ради Ігор Семенчев зазначив:

«Ми в 2016 році змогли отримати фінансування на харчування з бюджету міста. Також зробили капітальний ремонт свердловини, яка на балансі нашого підприємства. А в 2017 році отримали на наше підприємство клітки та вольєри».

Наприкінці наради було вирішено, що МКП «Гарантія» за підтримки організації LAEO – Ukraine (Благодійний фонд «Міжнародна організація ім. Лоренса Ентонії), в особі керівника Де Ланге Лайонел Шан у 2017 році спробують провести реконструкцію наявних вольєрів та збільшити площу для комфортного життя бурих ведмедів.

«Безпека тварин стоїть на контролі наших громадян», - наголосив голова області Андрій Гордєєв.

Крім цього, було направлено лист до Міністра екології та природних ресурсів України Семераку О.М. про передачу ведмедів до національного природного парку «Синевір» або Галицького національного природного парку. У відповіді Департаменту з питань заповідної справи Міністерства екології та природних ресурсів України зазначено, що після розгляду порушеного питання МКП «Гарантія» буде поінформовано додатково.

В обговорені також взяли участь: заступники голови Херсонської облдержадміністрації Євген Рищук та Андрій Балонь, директор Департамету екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Юрій Попутько, керівник ГО «Правий сектор» в Херсонській області Наталя Вотеічкіна, член ГО «Еко-Галич» Кудіна Іванна.

Херсонська ОДА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів