На Херсонщині з пляжу - до лікарні

У курортному Скадовському районі Херсонщини до медиків шикується черга хворих відпочивальників.

Лише протягом двох останніх тижнів до інфекційного відділення центральної районної лікарні звернулося по допомогу чотирнадцять дітей та дорослих із підозрою на гострий ентероколіт саме з числа приїжджих, і лише четверо місцевих жителів.

Головний лікар Скадовської ЦРЛ Костянтин Руденко каже, що з цих чотирнадцяти гостей чорноморського узбережжя троє туристів з Львівської та Дніпропетровської областей відпочивали у сусідньому селищі Лазурне. І то не випадковий збіг обставин.

Адже саме там просто-таки процвітає стихійна торгівля наїдками, виготовленими у домашніх умовах, та продаж овочів і фруктів сумнівної якості без документів.

Зокрема, на місцевому ринку фахівці Головного управління Держпродспоживслужби Херсонщини днями вилучили партію ранніх кавунів (майже сорок кілограмів), де вміст нітратів удвічі перевищував норму. Але невідомо, скільки їх ще до того розкупили курортники.

Голос України

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів