Андрій Гордєєв: Разом з інвесторами ми перетворимо Херсонщину в один з найбільш розвинених та комфортних регіонів Україні

Сьогоднішні перемовини з потенційними інвесторами для Херсонщини можна по праву назвати успішними.

Керівники представництв міжнародних інвестиційних корпорацій «AZENCO» та «Posco Daewoo Corporation Kiev Office» готові співпрацювати з головою Херсонською облдержадміністрації Андрієм Гордєєвим та його командою.

Чому є підстави так стверджувати? По-перше, бізнесмени були вражені потенціалом нашої області. По-друге, їх підкупила відкритість обласної адміністрації. Жодних перешкод. Лише сприяння та супровід інвестора. По-третє, можна довго демонструвати презентації, наводити вагомі показники соціально-економічного розвитку, та Андрій Гордєєв вирішив від слів перейти до діла і показати інвесторам діюче виробництво – Херсонський машинобудівний завод.

Комерційний директор підприємства Сергій Чокас повідомив іноземним гостям, що завод готовий нарощувати обсяги виробництва, оскільки має для цього усе необхідне – площі та професійні кадри: «На наступний 2018 рік завод планує виготовити 250 машин. Вся його продукція сертифікована відповідно до вимог ЄС і експортується у такі країни: Молдова, Казахстан, Болгарія, Румунія. Завод має повний цикл виробництва від виготовлення деталей до сучасних комбайнів».


Представник Posco Daewoo Corporation Kiev Office Хо Сонгхйонг оцінив виробничі можливості Херсонського машинобудівного заводу та запевнив, що найближчим часом він прийде на Херсонщину у більш чисельному складі: «Я радий, що у нашої компанії і керівництва області схоже бачення майбутньої співпраці. Вражений ситуацією поточного стану справ та інвестиційним кліматом регіону».


Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв: «Ми завжди відкриті для встановлення дружніх зв'язків та партнерських взаємовідносин з успішними підприємствами інших країн. Реалізація наших задумів неможлива без участі вітчизняного та іноземного капіталу. Бачимо в інвесторах однодумців, разом з якими ми перетворимо Херсонщину в один з найбільш розвинених та комфортних регіонів Україні».

Елеонора ГУСЬКОВА

P.S. Не зважаючи на те, що Україна переживає не найкращі часи, і після окупації наша область отримала статус прикордонної, Херсонщина все ще цікавить інвесторів. Наш край є привабливим для розвитку бізнесу, і великий бізнес продовжує вкладати фінансові ресурси. Вже завтра відбудеться важлива подія – урочисте відкриття перевантажувального терміналу для зернових та олійних культур ТОВ СП "Нібулон" у м. Гола Пристань Херсонської області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів