Андрій Гордєєв: Ми мусимо зберегти Кримський медуніверситет на новій херсонській базі

Сьогодні, 11 липня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв провів робочу нараду щодо перспектив поновлення діяльності Кримського державного медичного університету в Херсоні.

В обговоренні взяли участь проректор з наукової роботи Луганського державного медичного університету Ірина Комаревцева, заступник голови ОДА Андрій Балонь, директор Департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації Віктор Короленко та начальник Управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації Євген Криницький.

Учасниками наради опрацьовано питання виділення приміщення для вишу – це 9-ти поверхова будівля ЦКБ «Ізумруд», у якій планується розмістити адміністративний корпус та усі теоретичні кафедри.

«Питання викладацького складу можливо закрити власними ресурсами, - доповів Євген Криницький. - До того ж вже є попередня домовленість з професорами інших медичних вузів країни щодо співпраці з новоствореним херсонським медичним університетом», - продовжив начальник Управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації.

Також присутні розглянули кілька можливих варіантів пришвидшення процесу створення Кримського державного медичного університету у Херсоні. Серед запропонованих шляхів – створити або приватний, або муніципальний медичний вуз.

Проте позиція голови Херсонської обласної державної адміністрації в цьому питанні давно визначена: «Ми мусимо зберегти Кримський державний медичний університет ім. С. І. Георгієвського на новій херсонській базі. Жодні інші варіанти є неприйнятними та непрофесійними», - заявив Андрій ГОРДЄЄВ.

P.S. За останніми даними з врахуванням осіб пенсійного віку потреба області у лікарях становить орієнтовно майже 2400 осіб. Наповнення майбутнього медичного вузу на перший курс планується за рахунок програми «Людський капітал» у кількості орієнтовно 180 осіб, на другий - за рахунок випускників медичних коледжів та училищ у кількості близько 100 осіб.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів